Hlavní navigace

§10 - nákup 2016, prodej 2017

  • (neregistrovaný)

    2. 4. 2018 15:03

    Dobrý den,
    prosím o radu.
    V roce 2016 jsem koupil Š-Oktavia, v roce 2017 jsem jí opravil a prodal.

    Mohu si dát v přiznání za rok 2017, kupní cenu vozu, když je z roku 2016??

    Děkuji
    Radek

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 4. 2018 18:18

      .. (neregistrovaný)

      Re: §10 - nákup 2016, prodej 2017
      Najdete v Zákonu o daních z příjmů § 10 odst. 4), odst. 5)

    • 2. 4. 2018 21:08

      Radek ... (neregistrovaný)

      Re: §10 - nákup 2016, prodej 2017
      Dekuji, ale nejsem z toho moudrej. Auto nebylo v obchodnim majetku. Koupil jsem ho jako fyzicka osoba. Prosim muze byt kupni smlouva z r. 2016?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).