Hlavní navigace

Provize z EU

  • (neregistrovaný) 194.213.42.---

    4. 4. 2018 9:06

    Dobrý den,

    přijali jsme fakturu za provizi od neplátce DPH v EU. Měla bych udělat samovyměření DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2018 9:09

      allli

      Re: Provize z EU
      ano, dle §108/1/c ZDPH, pokud je dodavatel osobou dle §4/1/m ZDPH
      pokud plnění použijete pro svou ekon. činnost, máte zároveň nárok na odpočet v ř. 43 přiznání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).