Hlavní navigace

Lze podat DP po ročním zúčtování daně ??

  • (neregistrovaný) 185.19.2.---

    13. 4. 2018 11:39

    dobrý den,

    prosím lze uplatnit slevu na dítě za 6 měsíců v rámci daň. přiznání, když bylo v zaměstnání provedeno roční zúčtování daně ??
    A kam se případně doplatek ze zúčtování (§ 35 d odst. 8 zákona) uvádí ??
    Děkuji a přeji hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2018 12:18

      katka2 (neregistrovaný) 83.45.252.---

      Re: lze
      >dobrý den,
      >
      >prosím lze uplatnit slevu na dítě za 6 měsíců v rámci
      >daň. přiznání, když bylo v zaměstnání provedeno roční
      >zúčtování daně ??
      >A kam se případně doplatek ze zúčtování (§ 35 d odst.
      >8 zákona) uvádí ??
      >Děkuji a přeji hezký den
      >

    • 13. 4. 2018 12:23

      L*** (neregistrovaný) 185.19.2.---

      Re: lze
      a kam prosím uvedu v přiznání ten přeplatek na dani, který byl již vrácen v rámci ročního zúčtování daně ?

    • 13. 4. 2018 13:06

      katka2 (neregistrovaný) 83.45.252.---

      Re: lze
      https://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=1572920

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).