Hlavní navigace

Služba trvající 1 rok - DUZP

  • (neregistrovaný) 46.149.121.---

    18. 4. 2018 20:32

    Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat na službu, která je poskytnuta na období 1 roku, tak kdy nastane DUZP? Setkala jsem se s tím, že služba trvala např. od 1.3.2017 do 28.2.2018 a DUZP bylo 5.5.2017. Nerozumím tomu proč zrovna 5.5.2017? Myslela jsem, že DUZP by mělo být 28.2.2018.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 4. 2018 6:17

      allli

      Re: Služba trvající 1 rok - DUZP
      DUZP může být i den vystavení DD-viz §21/3 ZDPH
      pro služby poskytované dlouhodobě jinak platí §21/8 ZDPH

    • 19. 4. 2018 13:48

      Květa99 (neregistrovaný) 62.129.51.---

      Re: Služba trvající 1 rok - DUZP
      Takže to znamená, že DUZP může být kdykoliv během toho období, protože kdykoliv během tohoto období můžu vystavit fakturu, je to tak?
      Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).