Hlavní navigace

Dar pro nemocné dítě

  • (neregistrovaný) 81.200.51.---

    21. 5. 2018 13:34

    Dobrý den, jednatel společnosti s.r.o., chce poskytnout dar pro nemocné dítě k zakoupení naslouchátka. Když se sepíše darovací smlouva s rodiči, může se tento dar odečíst od základu daně v DPPO? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 5. 2018 13:52

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Dar pro nemocné dítě
      Dávali jsme dar na invalidní vozík pro dítě, uplatněno v přiznání jako dar. Musíte se vejít do ustanovení §20/8 zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).