Hlavní navigace

Ukončení s. r. o.

  • (neregistrovaný) 188.120.222.---

    22. 5. 2018 17:23

    Dobrý den, jsem externí účetní firmy s. r. o., která ukončuje činnost. Firma byla plátce DPH a měla jednoho zaměstnance. Prosím, jak postupovat. Lze odhlásit plátcovství DPH ještě před ukončením? Vyúčtování ZČ mohu provést okamžitě nebo až v příštím roce? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 5. 2018 12:28

      adéla k (neregistrovaný) 188.120.222.---

      Re: Ukončení s. r. o.
      Jedná se o kavárnu. Podle informací bude provozovna úplně zrušena.

    • 24. 5. 2018 12:34

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Ukončení s. r. o.
      Co přesně se ruší? Provozovna - ve smyslu že již nebude provozovat určitou kavárnu? Nebo právnická osoba bude rušit živnost, která se k provozování kavárny vztahuje? Pokud ano, zůstane ji pak jiná činnost? Nebo celá právnická osoba půjde "do likvidace" NOZ § 168 a násl.?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).