Hlavní navigace

DPH bytové jednotky

  • (neregistrovaný) 80.83.73.---

    28. 5. 2018 9:50

    Dobry den,zákazník si od nás nechává dělat rekonstrukci několika bytových jednotek vč.recepce v přízemí (myslím, že jsou 3 patra v jednom domě), a to stavební úpravy, koupelny, záchody, vestavný nábytek... Na firmu to nechce, chce to na fyz.nepodnikající osobu. Jaké tam bude prosím DPH? Pokud jednotlivé byty nepřesáhnou hranici 120m2 , může být 15%? Nebo musí být 21%. Celková částka přesahuje přes 2mil.kč, už jsme vystavili i zálohu, dph odvedeno s 15%, ale mně se to moc nezdá..
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2018 10:54

      Hanka7 (neregistrovaný) 93.89.144.---

      Re: DPH bytové jednotky
      zákon o DPH §48 - snížená sazba

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).