Hlavní navigace

Fa na SK

  • (neregistrovaný) 85.207.94.---

    23. 6. 2018 13:47

    Dobrý den.
    Měla bych prosím dotaz. Fa. na SK - my jsme plátci, odběratel je taky plátce DPH. Takže fa. bude bez DPH. Ale když máme na fa. jak prodej zboží, tak poštovné. Je i to poštovné bez DPH?
    Asi se ptám hodně hloupě, ale jistota je jistota :-))
    Děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 6. 2018 10:15

      allli

      Re: Fa na SK
      pokud vám jde o osvobozené plnění dle §64 ZDPH, pak poštovné je součástí ZD dle §36/3/c a §36/4 ZDPH, vše do ř. 20 přiznání a SH kód 0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).