Hlavní navigace

Uplatnění odpočtu DPH

  • (neregistrovaný) 213.192.19.---

    25. 6. 2018 7:41

    Dobrý den, jak uplatňujete DPH? Přesněji kdy? § 73 odst.1 písm.a říká když mám doklad k dispozici... Povinnost vystavit DD je do 15 dnů od uskutečnění. Takže dodání zboží, služby 31.5. a doklad vystavený 15.6. dáte do DPH za 6/18? Děkuji za ochotu při odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).