Hlavní navigace

Podání přiznání PO17

  • (neregistrovaný) 213.235.94.---

    3. 7. 2018 10:09

    Dobrý den,
    prosím, vztahuje se lhůta 5 dnů i na Podaní přiznání anebo je to jen pro úhradu daní? Děkuji moc za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2018 10:14

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Podání přiznání PO17
      Daňový řád § 250
      Daňový řád § 252

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).