Hlavní navigace

Příloha k úč.závěrkám

  • (neregistrovaný) 109.183.220.---

    11. 7. 2018 11:29

    Dobrý den,
    přílohy k úč. závěrkám jsou nějakou povinností ?
    Jsme s.r.o. o 5 zaměstnancích.
    Děkuji
    M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 7. 2018 11:54

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: příloha k úč.závěrkám
      Zákon č. 563/1991 Sb. § 18 odst. 1) písm. c)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).