Hlavní navigace

Zálohy ZDP §38 a - fyzická osoba

  • (neregistrovaný) 46.13.38.---

    11. 7. 2018 13:41

    Dobrý den, fyzická osoba, která vede účetnictví má za rok 2017 daňovou povinnost více než 30000 Kč. Vztahuje se na ni povinnost platit zálohy dle §38 a ZDP? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 7. 2018 13:44

      Maxx (neregistrovaný) 213.155.230.---

      Re: Zálohy ZDP §38 a - fyzická osoba
      ano, vztahuje

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).