Hlavní navigace

Průměrný výdělek pro Úřad práce

  • (neregistrovaný) 62.209.225.---

    11. 7. 2018 14:25

    Dobrý den,

    na Potvrzení zaměstnavatele pro úřad práce je v kolonce Údaj o výši průměrného příjmu potřeba použít průměrný výdělek vypočtený podle vzorečku (přes koeficient 4,348) nebo je možné použít výši průměrné mzdy vypočtenou jako součet tří platů poslední ukončení čtvrtletí vyděleno třemi? A pokud někdo skončí 30. 6. bere se jako ukončené čtvrtletí I. čtvrtletí? Děkuji za informaci!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 7. 2018 15:25

      Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

      Re: průměrný výdělek pro Úřad práce
      § 351 ZP a další

      Rozhodné období pro stanovení hodinového průměru je vašem případě I.Q.

      Aritmetický průměr se počítá pro banku, ne pro pracovněprávní účely.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).