Hlavní navigace

Pořízení nového dopr. prostředku z EU

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8b41:----:----:----:----:----

    16. 7. 2018 12:50

    Dobrý den,

    prosím o radu ohledně pořízení nového automobilu z EU od plátce. Základ daně uvedu na řádku 3 a 43. Mám základ uvést i do řádku 47? Podávali jsme hlášení o pořízení NDP, takže o případnou zálohu si mám zažádat mimo daňové přiznání nebo ji lze uvést v přiznání k DPH? Už jsem z toho jelen :-(. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 7. 2018 13:20

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Pořízení nového dopr. prostředku z E
      ne, uvedete do ř. 9 - nastudujte § 19 - dodání a pořízení nového dopravního prostředku

    • 16. 7. 2018 21:58

      Martina3 (neregistrovaný) 82.142.80.---

      Re: Pořízení nového dopr. prostředku z E
      § 19 mám pročtený, ale pochopila jsem z toho, že do ř. 9 se uvádí základ daně, pokud je plnění od neplátce...

    • 17. 7. 2018 6:31

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Pořízení nového dopr. prostředku z E
      jojo, upsala jsem se, ř. 3 a 43 a 47

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).