Hlavní navigace

Přísp. ŽP jen jednatelům - směrnice???

  • (neregistrovaný) 217.197.150.---

    17. 7. 2018 12:39

    Dobrý den.

    S.r.o. má dva jednatele, kteří mají normální pracovní smlouvu (ne na funkci jednatele).
    Bylo rozhodnuto, že pouze těmto dvěma zaměstnancům/jednatelům bude přispíváno na životní pojištění.
    Je třeba vytvořit směrnici. A já nevím, jak ji napsat. Všechny vzory, které jsem našla se vždy odvolávají na "všechny zaměstnance", kteří mají např. odpracován rok ve firmě...
    V této konkrétní s.r.o., ale bude přispíváno pouze těmto dvěma zaměstnancům/jednatelům. Dalším zaměstnancům ne.
    Jak to napsat do směrnice? Díky za tipy!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 7. 2018 12:54

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: přísp. ŽP jen jednatelům - směrnice?
      A musí to být ve směrnici? Např. u jednoho mého klienta toto uvádí do pracovní smlouvy. Nebo spíš do dodatku pracovní smlouvy.

    • 17. 7. 2018 13:01

      šíma (neregistrovaný) 217.197.150.---

      Re: přísp. ŽP jen jednatelům - směrnice?
      >>Dobrý den.
      >>
      >>S.r.o. má dva jednatele, kteří mají normální pracovní
      >>smlouvu (ne na funkci jednatele).
      >>Bylo rozhodnuto, že pouze těmto dvěma
      >>zaměstnancům/jednatelům bude přispíváno na životní
      >>pojištění.
      >>Je třeba vytvořit směrnici. A já nevím, jak ji
      >>napsat.
      >>Všechny vzory, které jsem našla se vždy odvolávají na
      >>"všechny zaměstnance", kteří mají např. odpracován
      >>rok
      >>ve firmě...
      >>V této konkrétní s.r.o., ale bude přispíváno pouze
      >>těmto dvěma zaměstnancům/jednatelům. Dalším
      >>zaměstnancům
      >>ne.
      >>Jak to napsat do směrnice? Díky za tipy!
      >>
      >

      >A musí to být ve směrnici? Např. u jednoho mého
      >klienta toto uvádí do pracovní smlouvy. Nebo spíš do
      >dodatku pracovní smlouvy.
      >

      Aha, tak tímto směrem mě vůbec nenapadlo uvažovat :-)
      Jasně, vyřeším to dodatkem pracovní smlouvy. Moc děkuji.
      Hezký den!

    • 17. 7. 2018 14:46

      pája

      Re: přísp. ŽP jen jednatelům - směrnice?
      a co nato § 61 ZOK?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).