Hlavní navigace

Práce přesčas

  • (neregistrovaný) 84.19.89.---

    11. 8. 2018 17:50

    Dobrý den,
    prosím o radu. Zaměstnavatel nám chce proplácet přesčasy jednou čtvrtletně pokud si za ně nevyčerpáme náhradní volno. Ve kterém měsíci mi má hodiny navíc bez příplatku uhradit?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 13. 8. 2018 11:46

      5432 (neregistrovaný) 194.126.232.---

      Re: Práce přesčas
      § 114 (2) Neposkytne-li zaměstnavatel zaměstnanci náhradní volno v době 3 kalendářních měsíců po výkonu práce přesčas nebo v jinak dohodnuté době, přísluší zaměstnanci k dosažené mzdě příplatek podle odstavce 1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).