Hlavní navigace

Přiznání DPH ř. 51

  • (neregistrovaný) 81.200.63.---

    16. 8. 2018 8:25

    Dobrý den,
    v měsíci červenci jsme prodali traktor za 70 tis. bez DPH (byl používán pro naši ekonomickou činnost). Pořídili jsme ho v roce 1999 za částku 32 tis. a byl veden v evidenci drobného majetku 02. Uvedu tento prodej v přiznání DPH na ř. 51?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 8. 2018 10:04

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: přiznání DPH ř. 51
      na ř.51 se uvádí dlouhodobý majetek, definice dl.majetku §4/4/d

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).