Re: Přehrávač DVD pro zaměstnance
Byl rovnou do spotřeby, ale k té komisi-můžu ho takhle vyřadit, i když nebudu mít žádný doklad, že jsme ho reklamovali a je neopravitelný?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
2. 12. 2005 10:07
V lednu jsme koupili přehrávač DVD pro firemní účely-cena cca 2000,-Kč. V průběhu roku jsme zjistili, že ho pro firemní účely nevyužijeme, tak, jak jsme si představovali v lednu. Majitel by ho chtěl dát zaměstnanci. Nechce ho prodávat, protože by ho musel prodat včetně DPH a byla by to tržba a neví ani za jakou vlastně cenu-aby to třeba za 1500 vč.DPH nebylo divné. Je nějaká možnost, jak ho věnovat zaměstnanci? A co z toho plyne pro zaměstnance-zdanění, SP,ZP?
Děkuji