Hlavní navigace

Dovoz zboží DPH §54 a 69§

  • (neregistrovaný) 85.132.131.---

    21. 8. 2018 8:35

    Dobrý den,

    prosím o radu. Pokud je na faktuře od DHL uvedeno, že zajištění platby celních poplatků je osvobozeno od DPH dle §54 odst. 1 písm. f zákona od DPH, znamená to, že nezahrnuji tuto částku jako vedlejší výdaj související s dovozem zboží do základu daně?

    Pokud je u poplatků uvedeno, že jsou osvobozeny podle § 69 zákona od DPH, tak je naopak do základu pro výpočet DPH uvedu?

    Je to tak?

    Moc děkuji za ujasnění.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).