Hlavní navigace

zpětná registrace k DPH a PDP?

  • (neregistrovaný) 37.188.176.---

    21. 8. 2018 9:15

    Dobrý den,
    prosím o info, OSVČ došla opravená faktura. Dodavatel se zpětně registroval v červnu k DPH (od 1.1.2018) a opravoval fakturu za únor na PDP ... je to správně? Spadá do oprav i PDP? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 8. 2018 9:26

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: zpětná registrace k DPH a PDP?
      Podívejte se na § 92a odst. 3) ZDPH

      https://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=1583019

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).