Hlavní navigace

Dobrovolný plátce dph

  • (neregistrovaný) 217.196.125.---

    27. 8. 2018 9:25

    Dobrý den, prosím o radu. Pokud se naše firma stane dobrovolným plátcem DPH např. od 1.9.2018, jak moc zpětně si můžeme uplatnit dph z dokladů před touto registrací? Moc děkuji za pomoc.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 27. 8. 2018 10:04

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Dobrovolný plátce dph
      Zákon o dani z přidané hodnoty
      § 79

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).