Hlavní navigace

DPč- odpr.hodiny

• (neregistrovaný) 188.92.8.---

29. 8. 2018 6:34

Dobrý den,
    teď jsem zjistila, že jsem zaplatila za měsíc červenec zaměstnanci 88 hod. na DPČ, řádně dodržuje 80 hodin. Nastoupil v "půlce" června, kdy odpracoval 56 hodin, mohu dát do poznámek, že to byl doplatek za červen, i když nebyl,nebo mohu mu za srpen zaplatit pouze 72 hodin. Nevím, jak velký je to průšvih u DPČ, kdy se musí dodržovat max. 80 hod. Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 8. 2018 6:46

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Re: DPč- odpr.hodiny
      Zbytečně se stresujete :-)

ZP § 76
      3) Dodržování sjednaného a nejvýše přípustného rozsahu poloviny stanovené týdenní pracovní doby se posuzuje za celou dobu, na kterou byla dohoda o pracovní činnosti uzavřena, nejdéle však za období 52 týdnů.

• 29. 8. 2018 11:45

zn (neregistrovaný) 188.92.8.---

Ano, máte pravdu, jsem poloviční blázen, možná i víc, sice u každé kontroly na OSSZ jsou normální ženské, ale na s FÚ máme zkušenosti, že by člověk s prominutím blil, když tomu nerozumí, tak řeknou "z moci úřední" a přesto vlak nejede. A u nás soud pracuje opravdu "spravedlivě", kdo dá víc, nebo kdo je víc známej. Moc děkuji a přeji hezký den

• 29. 8. 2018 12:52

Ano, máte pravdu, jsem poloviční blázen - proč něco takového píšete, vždyť já jsem nic takového neřekla :-(

• 29. 8. 2018 19:11

zn (neregistrovaný) 188.92.8.---

Paní Jasná neřekla jste to, ale z toho stresu se tak už cítím, je toho moc a Vám se omlouvám, jestli to tak vyznělo, já se do blázna pasovala úplně sama. Sotva děti vylítly z hnízda, nastala situace, kdy se stále starám o obě strany rodičů, samý doktor, samá kontrola, sama poradna, do toho práce, děti co je na "vejšce", co je na brigádách, co doma s jejich drahými polovičkami a už mi z toho hrabe. Moc se omlouvám a ještě jednou děkuji za odpověď . Krásný a pohodový večer.
      Přeji hezký večer.

• 30. 8. 2018 6:20

To vás chápu a soucítím. Přeji pěkný den a starosti hoďte za hlavu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).