Hlavní navigace

Uplatnění studenta_dálkové studium

  • (neregistrovaný) 185.203.156.---

    29. 8. 2018 14:20

    Dobrý den,
    máme zaměstnance po střední škole, který má 19 let (nedovršil 26let). Nyní nastoupil do zaměstnání - pracovní poměr (po-čt pracuje) a každý pátek by měl být ve škole. Studuje dálkově vysokou školu.
    Chtěla bych se zeptat, zda má nárok na uplatnění studenta?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 8. 2018 17:36

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Uplatnění studenta_dálkové studium
      Zaměstnanec, která studuje vysokou školu má při splnění dalších podmínek uvedených v § 35ba/1/f ZDP nárok na uplatnění slevy na studium bez ohledu na to, zda se jedná o studium prezenční (denní) nebo "dálkové"

    • 30. 8. 2018 7:33

      Vladka1 (neregistrovaný) 185.203.156.---

      Re: Uplatnění studenta_dálkové studium
      Zaměstnanec má kombinované studium. Našla jsem plno názorů na uplatnění studenta při kombinovaném studiu, hodně je to rozporuplné, proto si nejsem jistá, zda studenta můžu uplatnit..

    • 30. 8. 2018 9:12

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Uplatnění studenta_kombinov.studium
      Musíte si přečíst
      Zákon o daních z příjmů
      § 35ba odst. 1) písmeno f) - zde je odkaz 14d) / tak i ten
      Zákon o státní sociální podpoře
      § 12 odst. 1) písmeno a)
      "Rozporuplné" to může být pouze u toho, kdo si výše uvedené §§ nepřečte, nebo přečte - ale ne pozorně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).