Hlavní navigace

Eet

  • (neregistrovaný) 90.176.143.---

    31. 8. 2018 12:08

    prosím o radu,vystavila jsem fa za opravu dne 20.8. platba převodem.
    Dnes přišel někdo z této firmy a uhradil tuto fa kartou.
    ptám se kvůli eet,mám u původní fa opravit místo převodem dát kartou?
    ale pak se nabídne kolonka zapsat do eet .Dnes je 31.8. fa byla vystavená 20.8.-bude s tím problém?nebo nechat tak?
    děkuji ,možná že hledám problémy tam,kde nejsou.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2018 12:43

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: platba kartou_"eet"
      OT. Takže při vystavení žádosti o zaplacení dluhu jste si přáli a do platebních podmínek dokladu v den vystavení dokladu uvedli že byste chtěli, aby platba proběhla z bankovního účtu na Váš bankovní účet. Proč nyní chcete něco v platebních podmínkách měnit? Něco se zpětně změnilo? Zpětně jste zjistili, že Vaše tehdejší přání bylo jiné?
      Neznám program, ve kterém doklady vystavujete. Ale doporučuji přečíst Zákon o evidenci tržeb § 5 v aktuálním znění a také
      Nález Ústavního soudu ze dne 12. prosince 2017 sp. zn. Pl. ÚS 26/16 ve věci návrhu na zrušení zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb.
      Jinak ano, dle mého názoru hledáte problémy tam, kde nejsou.

    • 31. 8. 2018 12:45

      Vlad

      Re: eet
      Fakturu opravovat nemusíte, ani formu úhrady, ani cokoli jiného. Do CML do pošlete s datem úhrady kartou tj. 31.8. Problém by mohl nastat, pokud by třeba na formu úhrady byla navázáno zaúčtování dokladu (třeba bezhotovostní úhrady mohou být účtovány na jinou analytiku než platby kartou)

    • 31. 8. 2018 12:57

      danaka (neregistrovaný) 90.176.143.---

      Re: eet (doplnění)
      protože to mi docvaklo až po přečtení diskuze,my totiž posíláme stále i platbz kartou do eet děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).