Hlavní navigace

OP k nepromlč.pohled.

  • (neregistrovaný) 77.242.90.---

    5. 9. 2018 10:50

    Dobrý den, prosím o ujištění: je to tak, že nyní mohu tvořit daňovou opravnou položku k nepromlčeným pohledávkám (naše pohled. - zúčt.do výnosů) bez toho, aniž by byla přihlášena k soudu na vymáhání? Jen na základě lhůty po splatnosti? Děkuju.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2018 10:54

      allli

      Re: OP k nepromlč.pohled.
      najdete ve znění platném v období vzniku nebo splatnosti pohledávky (§8a zákona o rezervách)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).