Hlavní navigace

Prosím, opravdu mi nikdo neporadí?

• 178.255.168.---

5. 9. 2018 16:12

Moc prosím o radu, v poledne jsem se ptala a nikdo mi neodpověděl, tak píšu znovu...

zaměstnanec nastoupil do zam. 7.8.2018, hodinová mzda
    je 110,- Kč/h, pracuje 40 hodin týdně.
    Prosím, jak vypočítat paušální náhradu, musím to zadat ručně, když se to ještě nemá z čeho vypočítat.
    7.8. nastoupil a 8.8. byl u závodního lékaře, je v tom nějaká zapeklitost?

Děkuji moc, Kaja

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2018 16:25

Kara

Re: prosím, opravdu mi nikdo neporadí?
      Co myslíte tou paušální náhradou? Máte na mysli hodinový průměr, kterým máte platit náhradu za dobu u lékaře? Stanovíte pravděpodobný hodinový průměr. Pravděpodobný je takový průměr, jakého by asi dosáhl pro toto čtvrtletí, kdyby býval pracoval v minulém čtvrtletí. Buď můžete použít nějaký hodinový průměr od jeho srovnatelného spolupracovníka nebo pokud má dostat třeba odměnu, tak částečku té odměny přidat k těm 110 Kč, které má jako základ. Anebo spočítáte peníze za práci a podělíte skutečně odpracovanými hodinami (třeba má nějaké příplatky apod.). Anebo zadáte těch 110 Kč jako pravděpodobný hodinový průměr. Prostě určíte hodinový průměr co nejvíce podobný pravdě.

• 5. 9. 2018 17:01

K.aj.

¨
      Ano, myslím průměr na náhradu lékaře.
      V programu je to nastavené tak, že u nového zaměstnance se to musí zafajfkovat a zadat ručně a na další kvartál se to zase musí odfajfkovat a program už si to dál počítá sám.
      Tak jsem právě nevěděla, abych nenastavila nějaký nesmysl....
      Snažila jsem se hledat všude možně.
      S jiným pracovníkem to porovnat nemůžu, ten má jinou sazbu na hodinu.
      Odměnu má dostat 1000,- kč, takže mu do průměru dám 106,94 Kč (1000/144 odprac. hodiny = 6,94 + 110) , snad jsem to teda teď nepomotala ještě víc :-)

• 5. 9. 2018 17:32

K.aj.

jo, blbnu, díky moc!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).