Hlavní navigace

přeúčtování výdajů bez DPH

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    13. 9. 2018 14:30

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat - advokát plátce DPH přeúčtovává klientovi (nové s.r.o., neplátce DPH)
    * správní poplatek za ohlášení živnosti - doklad je vystaven na jméno klienta a je bez DPH
    * překladatelské služby od neplátce DPH (doklad je na jméno advokáta)
    A teď trochu tápu co lze přeúčtovat bez DPH a co ne?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 13. 9. 2018 14:50

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: přeúčtování výdajů bez DPH
      Které z výše uvedených výdajů podle Vás odpovídá § 36 odst. 11) ZDPH?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).