Hlavní navigace

Podíl na zisku a přiznání k DPFO

  • 10 217.30.64.---

    14. 9. 2018 11:43

    Dobrý den,
    musí uvádět společník s.r.o. výplatu podílu na zisku, ze kterého s.r.o. odvedla srážkovou daň ještě ve svém přiznání k DPFO, které podával z důvodu příjmů ze živnosti?
    děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 14. 9. 2018 11:50

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Podíl na zisku a přiznání k DPFO
      Zákon o daních z příjmů
      § 38g
      odst. 3) věta první

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).