Hlavní navigace

provize z pojištění vozidla-DPH

  • (neregistrovaný) 89.177.29.---

    17. 9. 2018 11:12

    Dobrý den,
    prosím o radu. Budeme fakturovat pojišťovně za provizi z pojištění vozidel. Měla by být fakturace v DPH režimu osvobozeno?
    Jak je to potom s krácením, prosím?
    Zatím jsme s tím neměli zkušenost.
    Děkuji moc.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 9. 2018 11:25

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: provize z pojištění vozidla-DPH
      § 51, § 55 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).