Hlavní navigace

příležitostná činnost

  • (neregistrovaný) 91.139.11.---

    18. 9. 2018 10:58

    Pokud zaměstnanec pracuje na PP, má podepsané prohlášení a během roku koupí elektrospotřebič za 23 000,-Kč a hned jej prodá za stejné peníze, může mu zaměstnavatel v následujícím roce provést RZD nebo musí podat daňové přiznání? Dá se tento prodej brát jako příležitostnou činnost, která je do 30 000,-Kč/ročně osvobozená od daně? Děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 18. 9. 2018 11:39

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: příležitostná činnost
      §4/1/c ZDP...osvobozeno

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).