Hlavní navigace

Dar Slovensko

  • 185.230.173.---

    19. 9. 2018 15:06

    Zdravím a moc prosím o radu.
    Může české s.r.o. darovat finanční prostředky SLOVENSKÉMU tanečnímu spolku pro děti?
    Je to pak daňově uznatelné pokud splní podmínky?
    Není zde omezení, že můžeme poskytnout dar pouze subjektům se sídlem v ČR?
    Mooc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 9. 2018 15:26

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Dar Slovensko
      ZDP § 20 odst. 8)
      Pro odpověď, zda se jedná o daňově uznatelný náklad, se musíte prokousat celým odstavcem až k "... Obdobně se postupuje u bezúplatného plnění na financování ....."

    • 19. 9. 2018 15:36

      Bubina

      Re: Dar Slovensko
      Pokud tomu dobře rozumím tak v rámcí EU se dá přispět pouze na odstraňování následků živelní pohromy
      ...jinak to musí být pouze subjektům se sídlem v ČR? Rozumím tomu dobře?

    • 19. 9. 2018 15:42

      Bubina

      Re: Dar Slovensko
      Už jsem se dočetla v odst.12) ;)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).