Hlavní navigace

§ 90 ???

  • (neregistrovaný) 88.103.193.---

    1. 10. 2018 13:51

    Dobrý den,
    mám dotaz, na přijaté faktuře od tuzemské firmy máme větu " Zboží je prodáno jako použité ve zvláštním režimu dle § 90 Zákona č. 235/2004 Sb." Vedu DE jak tuto fakturu zaeviduji?

    Předem moc děkuji za radu. Simča.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).