Hlavní navigace

cestovné při mimořádné směně

  • (neregistrovaný) 195.39.54.---

    15. 10. 2018 15:53

    Dobrý den,
    když je hodně práce, naši zaměstnanci jdou v sobotu na mimořádnou směnu. Vypisují cestovní příkazy. Mám jich tu za měsíc třeba 70. Je možné vytvořit například vnitřní směrnici, kde bude uvedeno, že se v těchto případech nebudou vypisovat cestovní příkazy, ale že se bude vytvářet excel soupis s uvedením jména, data mimořádné směny a času stráveného na mimořádné směně a na základě tohoto schváleného a vedoucím podepsaného soupisu se stravné vyplatí ve mzdě? Děkuji za odpověď

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 10. 2018 16:12

      Michaela S. (neregistrovaný) 92.61.80.---

      Re: cestovné při mimořádné směně
      Cestovní příkaz být nemusí. Na termínech, které by byly odlišné od § 183 (10 dnů/10 dnů) se můžete se zaměstnanci dohodnout (vnitřní směrnicí to nepůjde).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).