Hlavní navigace

Kurz pro mzdovou účetní

• 46.16.120.---

15. 10. 2018 16:17

Dobrý den, prosím doporučíte mi nějaký vzdělávací ověřený kurz pro začínající mzdovou účetní. Předem velmi děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2018 18:13

xy5

Re: Kurz pro mzdovou účetní
      kurzů je nepřeberné množství, není pravidlem, že co je drahé, je kvalitní
      nejlepší pro začínající mzdovou účetní je, když má nějakou známou mzdovou účetní s letitou praxí, která jí je ochotná pomáhat a radit (třeba i po telefonu, když něco "hoří")

• 16. 10. 2018 7:04

Ladolína (neregistrovaný) 80.188.83.---

Dobrý den, před lety jsem si zaplatila rekvalifikační kurz Mzdová účetní přes Marlin, byly tam většinou ženy evidované na Úřadu práce - ty měly kurz zadarmo, a asi dvě jsem si to zaplatily, bylo to tehdy 10.000 Kč. Vyplatilo se, kurz byl hodně obsáhlý, ale je pravda, že jsem měla i starší mzdovku na telefonu. A taky jsem se občas ptala i tady, hodně jsem se taky probírala zdejší historií.

• 16. 10. 2018 20:44

Líba (neregistrovaný) 90.177.44.---

Absolvovala jsem podobný kurz, ženy na rekvalifikaci z ÚP tam byly spíš do počtu. Probraly se tam úplné základy. Bylo to jako ve škole, dostávaly jsme i domácí úkoly. Možná byste se mohla poptat na vašem ÚP, jestli něco takového ve vašem okolí neprobíhá.

Potom jsem absolvovala něco v tomto stylu:
      https://www.studiow.cz/detail-kurzu/seminar-pro-zacinajici-mzdove-ucetni-4denni-P149-20191-2019-04-15

Skvělí přednášející, dobrá organizace. Žádné zkoušení, žádné domácí úkoly. Spousta lidí, kteří si to sami neplatili, poslal je tam zaměstnavatel jako za trest a vůbec je to nebavilo.

Nepíšete, odkud jste, jestli by to pro vás bylo dosažitelné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).