Hlavní navigace

Peněžní poukazky

  • 89.176.4.---

    17. 10. 2018 12:32

    Dobrý den,
    firma s.r.o. chce nakoupit poukazky na Alza.cz, Mall.cz apod a potom je chce dávat jako bonus jiným zaměstnancům s.r.o. Jako poděkování za spolupráci.
    Lze to dát do nákladů nebo se to bude danit jako dar?
    Děkuji a nashledanou
    Mirka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2018 13:05

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Peněžní poukazky
      Firma, co chce nakoupit poukázky je zaměstnavatelem zaměstnanců, kterým chce dát poukázky? Nebo to jsou zaměstnanci jiných, s danou s.r.o. spolupracujících zaměstnavatelů?

    • 19. 10. 2018 15:59

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Peněžní poukazky pro cizí zaměstnanc
      Takže poukázku dostane zaměstnanec dodavatelské / odběratelské firmy, se kterým jste v kontaktu a který s Vámi přímo spolupracuje?

      Podívejte se na ZDP § 6 odst. 1 písm. d)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).