Hlavní navigace

DPFO příjem do 31.1

  • (neregistrovaný) 46.13.38.---

    18. 10. 2018 9:03

    Dobrý den,

    v případě že fyzický osoba obdrží příjem dle § 8, §9, §10 za rok 2018 do 31.1.2019 považuje se tato částka za příjem roku 2018 tzn. DPFO 2018?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2018 9:32

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: DPFO příjem do 31.1
      Ne. Takto to funguje jen u příjmu ze závislé činnosti (§6).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).