Hlavní navigace

Kontrolní hlášení - obec

  • (neregistrovaný) 37.221.253.---

    22. 10. 2018 13:41

    Dobrý den,
    pro KH je Obec osoba povinná k dani? Jedná se mi o to, zda VFA nad 10.000,- na Obec spadá do ř. A4 nebo A5??

    Dle zákona §5 Osoba povinná k dani mi vyplývá, že Obce NEJSOU osoby povinné k dani, dala bych ji tedy do ř. A5?
    Je to správně?
    Děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).