Hlavní navigace

přesčasy nad limit 150 hodin

  • 10 188.175.220.---

    24. 10. 2018 9:24

    Dobrý den, prosím zkušenější o radu, jsme dopravní společnost a v pracovní smlouvě se zaměstnanci (s řidiči) máme tuto větu: "Pracovník souhlasí s prací přesčas nad rámec 150 h/rok dle platné právní úpravy." Je přípustné takto v pracovní smlouvě mít dohodnutou práci přesčas, nebo musíme sepsat specielně Dohodu o práci přesčas nad 150 hodin? Podle §93 odst.3 ZP to musí být ujednáno,ale nevím,zda v prac. smlouvě. Děkuji předem za případné rady. Iva

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).