Hlavní navigace

Prodej auta-počítá se do zaslání zboží

  • (neregistrovaný) 78.24.238.---

    26. 10. 2018 12:15

    Dobrý den, chtěla bych poprosit,
    prodáváme zboží na Slovensko - zasílání zboží,
    sledujeme limit, pokud nyní prodáme auto z majetku
    firmy neplátci, bude se započítávat do limitu zaslání?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 26. 10. 2018 12:45

      allli

      Re: Prodej auta-počítá se do zaslání zbo
      pokud se nejedná o nový dopravní prostředek (§4/4/b ZDPH), pak se prodej počítá do limitu - viz §8 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).