Hlavní navigace

Paušál na auto a soukromé jízdy

  • (neregistrovaný) 185.186.161.---

    28. 10. 2018 12:28

    Dobrý den, prosím o radu. Pokud s.r.o. vlastní auto, které poskytne zaměstnanci i k soukromému účelu, může si uplatnit paušál na auto a zaměstnanci bude i nadále dodaňovat 1% z poř. ceny?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2018 22:13

      Vladimír 2

      Re: Paušál na auto a soukromé jízdy
      *************************************************
      Tam, kde jste se dozvěděla o možnosti použití paušálu
      §24/zt, tam se také dozvíte i ostatní podrobnosti, např.
      == a současně toto silniční motorové vozidlo nepřenechal ani po část příslušného kalendářního měsíce k užívání jiné osobě.==
      Prověřte si to.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).