Hlavní navigace

Prodej pozemku z dědictví

  • (neregistrovaný) 188.244.48.---

    6. 11. 2018 8:35

    Dobrý den prosím o radu, zdědila jsem pozemky po babičce a prababičce, pokud pozemky obratem prodám budu muset příjem zahrnout do přiznání DPFO? Obě vlastnily pozemky déle jak pět let. Nejsem si jistá osvobozením, když není děděno postupně? Děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 11. 2018 15:11

      S. (neregistrovaný) 46.135.102.---

      Re: Prodej pozemku z dědictví
      §4 odst. 1, písm. b) zákona o dani z příjmů - osvobozeno

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).