Hlavní navigace

Stavba vlastní haly

  • (neregistrovaný) 46.135.46.---

    6. 11. 2018 13:09

    Dobrý den přeji,
    společnost s r.o. koupila pozemek a teď začíná stavět vlastní halu.
    Prosím mohu účtovat 042/321 … následně po dokončení převedení na majetek firmy 021/042.
    DPH mohu v průběhu stavby ?

    Moc děkuji za odpověď popřípadě rady.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 11. 2018 17:28

      allli

      Re: Stavba vlastní haly
      pozemek 031/321, stavba postupně na 042 a po kolaudaci 021/042
      nárok na odpočet DPH uplatníte dle podmínek §72 a §73 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).