Hlavní navigace

datum DPH u zboží z EU

  • (neregistrovaný) 217.196.116.---

    7. 11. 2018 13:26

    Dobrý den,

    prosím moc o pomoc - nějak jsem se v tom zamotala .
    Mám dva konktrétní případy - přijaté faktury z EU ,
    kde na jednom je datum vystavení 9.10. a datum dodání zboží 1.10.
    a druhém datum vystavení 11.10. a datum dodání zboží 12.10. .
    Prosím do DPH to jde - ten první datem a kurzem 1.10. a ten
    druhý datem a kurzem 11.10. ?
    Moc děkuji .
    Hezký den.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 11. 2018 13:39

      allli

      Re: datum DPH u zboží z EU
      pořízení zboží z EU od osoby reg. k DPH v JČS EU se ve vašem případě uvádí do přiznání ke dni vystavení DD a kurz k tomuto dni - viz §25 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).