Hlavní navigace

Nákup auta původně od neplátce

  • (neregistrovaný) 93.99.48.---

    14. 11. 2018 11:11

    Dobrý den,
    chci koupit osobní auto od AAA. Sdělili mě, že si při nákupu nemohu odečíst DPH, protože původní vlastník byl soukromá osoba. Ne FO ani PO. Je to opravdu tak? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 14. 11. 2018 11:14

      Maxx (neregistrovaný) 213.155.230.---

      Re: Nákup auta původně od neplátce
      Zřejmě budou dále prodávat v režimu § 90 ZDPH. Pak opravdu nemáte nárok na odpočet DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).