Hlavní navigace

Po sknčení insolvence zase exekuce?

  • (neregistrovaný) 109.80.87.---

    21. 11. 2018 8:25

    Dobrý den,v 9/2018 přišlo od ins.správce,že je insolvence po5-ti letech zaplacená.A nyní přišlo na toho saméího zaměstnance exekuce,lze to prosím?Mslela jsem,že tito zaměstnanci musí být po nějaou dobu čistí.Musí zaměstnavatel poo skončení insolvence někam hlásit?Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 26. 11. 2018 9:43

      ... (neregistrovaný) 185.16.181.---

      Re: Po sknčení insolvence zase exekuce?
      Soud vydává 2 rozhodnutí - 1 o skončení ins. řízení po 5 letech (nebo dříve, pokud je zaplaceno 100% pohledávek) a 1 o osvobození dlužníka od placení pohledávek zahrnutých do oddlužení. Mrkněte do §413 a§414 ins. zákona. Důvodů, proč vám přišla exekuce, může být více.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).