Hlavní navigace

Šikana na pracovišti?

• (neregistrovaný) 46.135.37.---

23. 11. 2018 8:27

Dobrý den,

od ledna pracuji u jedné jistě firmy, kde se k mé osobe dějí již delší dobu divné věci. Chodím do práce, protože mě to jací a abych si vydělala peníze a ne, abych někomu lezla do zadku a donasela na druhé. Tím že to nedělám se dějí věci ve stylu ztraceni se mých přidělených předmětů a vždy se tak děje, kdy na daném místě není kamera, vedoucí se mnou jedna ve stylu "Ty vole, to si že mě děláte předěl...." jelikož mám smlouvu do konce roku a nikdo se nevyjádřil, zda mi jí prodlouží, či ne, kontaktovala jsme jim jiné pracoviště, že bych ráda přešla v rámci jednoho podniku. To jsem sděla své nadřízené a řekla mi, že mi v tom bránit nebude. Načež po dvou dnech mi z pracoviště volalo, že má základě referenci od mojí nadřízené se rozhodli mě neprijmout. Na to mi moje nařízena řekla, že se postarala o to abych si u firmy už nikdy neskrtla. Můžu se nějakým způsobem bránit? Do toho se mi stal ještě úraz, kdy mi lékař oznámil, že se jen tak do práce nepodívam. Jak je to pak s výpovědi a neschopenkou? Dekuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).