Hlavní navigace

služba k nemovitosti od slov.plátce

  • (neregistrovaný) 213.226.227.---

    26. 11. 2018 11:28

    dobrý den,
    jsme český plátce DPH a pořídili jsme službu od slovenského plátce DPH. Jedná se o elektro práce na průmyslové lince, která je pevně připojen k zemi, nejde odebrat. Slovenský plátce tam dodal materiál (kabely, žlaby) a namontoval+drobné elektro práce. Teď nám vše účtuje s 20% DPH. Co nám, českému plátci DPH z toho plyne? Musíme se zaregistrovat na Slovensku, musíme z toho odvést DPH u nás? Myslela jsem si, že by to mohlo být pojato jako služba, tj. §9, místo plnění dle sídla odběratele, tj. ČR a pak bez DPH a reverse.
    Děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).