Hlavní navigace

Ochranná lhůta u důchodců

  • (neregistrovaný) 193.222.130.---

    29. 11. 2018 13:13

    Dobrý den, platí pro starobní důchodce také ochranná lhůta? Podle jakého §?
    Moc děkuji za odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 29. 11. 2018 14:11

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Ochranná lhůta u důchodců
      § 15
      (4) Ochranná lhůta neplyne
      a) z pojištěné činnosti poživatele starobního důchodu nebo invalidního důchodu pro invaliditu třetího stupně,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).