AML Evidence skutečných majitelů-PO
Zinko,
pokud má společník - PO- 25% a více procent, tak musíte pátrat po fyzických osobách vlastnících/ovládajících tohoto společníka. A tuto fyzickou osobu/y zapsat jako "skutečné" majitele Vaší společnosti.
Není to úžasné? Je to úžasné!
Hezký den!
Re: AML Evidence skutečných majitelů-PO
Ano, je to úžasné! :-)
Prosím ještě mám otázku, pokud je tedy společník PO, zadám fyzickou osobu ovládajícího tohoto společníka. Pokud je tato fyzická osoba cizí státní příslušník, musím nějak prokázat jeho totožnost, např. nahrát jeho cestovní pas do přílohy? Nebo nějaký jiný osobní doklad? Děkuji
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
29. 11. 2018 14:24
Dobrý den přeji,
prosím vyplňujeme formulář k návrhu zápisu. Naše společnost má dva společníky jednou fyzickou osobu a jednou právnickou osobu (firmu).
Když v části 2 dám přidat tak údaje jsou pro fyzickou osobu (jméno, datum narození …) ale jak tam doplnit firmu která má obchodní podíl.
Moc děkuji za odpověď a váš čas...