Hlavní navigace

OSVČ a daň. zvýhodnění na děti

  • (neregistrovaný)

    4. 12. 2018 19:59

    Dobrý večer, OSVČ má příjmy z §7 a výdaje za rok 20158 bude uplatňovat % z příjmů. Bude mít nárok na vyplacení daň. bonusu ? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 12. 2018 20:19

      .. (neregistrovaný)

      Re: OSVČ a daň.zvýhodnění na děti
      Pokud bude mít příjem podle § 7 ZDP alespoň ve výši šestinásobku minimální mzdy, tak může uplatnit nárok na daňový bonus.

      ZDP § 35c odst. 4)
      ZDP § 35ca - zrušeno
      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).